Gizlilik Sözleşmesi

Bemateks Tekstil Paz. San. ve Dış. Tic. A.Ş., müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

Bemateks Tekstil Paz. San. ve Dış. Tic. A.Ş. sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece Bemateks Tekstil Paz. San. ve Dış. Tic. A.Ş. bünyesinde kullanılmaktadır.

Bemateks Tekstil Paz. San. ve Dış. Tic. A.Ş., üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Bemateks Tekstil Paz. San. ve Dış. Tic. A.Ş., e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Bemateks Tekstil Paz. San. ve Dış. Tic. A.Ş. müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Bemateks Tekstil Paz. San. ve Dış. Tic. A.Ş. iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Herhangi bir zamanda günlük email gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz emaillerin alt kısmında bulunan “E-bülten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bülten üyeliğinden kolayca çıkabilirsiniz.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Bemateks Tekstil Paz. San. ve Dış. Tic. A.Ş. veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Bemateks Tekstil Paz. San. ve Dış. Tic. A.Ş. arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Ayrıca Bemateks Tekstil Paz. San. ve Dış. Tic. A.Ş. markası olan Kids Brands House’da “Secure Sockets Layer” (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır.128 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.

Haftaiçi: 09.00 – 18.30 arası

Cumartesi: 09.00 – 18.30 arası

Her türlü sorunuz için;

musterihizmetleri@kidsbrandshouse.com.tr veya 0212 697 77 77 no’lu Müşteri Hizmetleri telefonundan bize ulaşabilirsiniz.

Bemateks Tekstil Paz. San. ve Dış. Tic. A.Ş.

Bağlar Mah. Yavuz Sultan Selim Cad. No:17 Bağcılar / İstanbul