Hakkımızda

Kids Brands House bir Group Bema markasıdır.

Group Bema çatısı altında yer alan firmalar:

  • Kanz Financial Holding
  • Bemateks Tekstil Paz. San.ve Dış Tic. A.Ş.

Group Bema HAKKINDA

Group Bema 30 yılı aşkın süredir bağlı şirketleri ile Türkiye'de tekstil sektöründe çocuk konfeksiyonu üretimi ve markalari ile hizmet vermektedir.

Kanz, Pampolina, Steiff, Marc O’Polo, Lemmi, Doll, Papermoon markaları ile dünya çocuk modasına yön veren group bema 35'den fazla ülkede hizmet sunan bir dağıtım kanalını yönetmektedir. Türkiye'de Kanz, kidsbrandshouse mağaza konsepti ile geniş marka ve ürün yelpazesi sunuyor.

  • 2004 yılında, 1949'da kurulmuş olan Kanz markasının bağlı olduğu Kanz Finansal Holding'e ortak oldu.
  • 2010 yılında, 1842 yılında kurulmuş köklü bir Alman markası Doll gruba kazandırıldı. Doll 0-16 yaş atkı, bere, eldiven, çorap vb. çocuk aksesuarları üreten ve tüm Avrupa'da bilinirliği yüksek bir çocuk markasıdır.
  • 2011 yılında, Doll markası ile Bebek Arabası, Oto Koltuğu, Oyun Parkı gibi bebek araç gereçleri koleksiyonunu Türk tüketicisinin beğenisine sundu. Doll markası ile yenidoğan grubu tekstil koleksiyonları da bulunuyor.
  • 2011 yılında, Avrupa'da tanınmış bir çocuk markası olan Pampolina gruba kazandırıldı.
  • 2011 yılında, Anne, bebek ve çocukların ihtiyaçlarına yönelik online alışveriş sitesi ile hizmet vermeye başladı.
  • kidsbrandshouse.com.tr internet alışverişinin yanı sıra İstanbul Güneşli Merkez mağazasıyla da hizmet veriyor.

Kids Brands House HAKKINDA

Dünya çocuk modası ve fazlası...

İhtiyaçlarınıza uygun, kaliteli ve kullanışlı ürünler sunan kidsbrandshouse.com.tr ile Dünya çocuk markaları bir tık uzağınızda!

kidsbrandshouse.com.tr adresinde bebek ve çocuk modasına dair binlerce çeşit ürün, birbirinden renkli ve çekici fırsatlar, özel indirimler ve yepyeni ürünler sizleri bekliyor.

Misyon

0-16 yaş bebek ve çocuk ihtiyaçlarına yönelik seçenekler sunmak. Bebek ve çocuk ürünleri alırken tüketicinin daha çok seçenek arasından daha kolay karar vermesini sağlamak. Yorum ve öneri paylaşımları ile alışverişte karar vermeyi kolaylaştırmak, en uygun seçimin yapılmasına yardımcı olmak.

Vizyon

İnternet üzerinde bebek ve çocuk ürünleri arayanlar için ilk akla gelen, en kapsamlı, kullanımı kolay, güvenilir, karar verirken yol gösterici nitelikte bir e-ticaret sitesi olmak. Tüketiciye Kanz ve Group Bema deneyimi ve güvencesiyle alıştığı hizmeti internet üzerinde sunabilmek.

Mağazalar

İstanbul
Kids Brands House / Güneşli
Bağlar Mah. Yavuz Sultan Selim Cad. No: 17 Bağcılar / İstanbul
0 212 697 77 77

Mağaza açılış ve kapanış saatlarimiz:

Hafta İçi: 08:30 - 18:00 saatleri arasında
Cumartesi: 08:30 - 18:00 saatleri arasında