KURUMSAL · Kids Brands House
Çocuklar için özel tasarlanmış koleksiyonlar hazırlayan Kids Brands House, 35’den fazla ülkede annelerin, babaların ve çocukların tercih ettiği bir “dünya markası”.
 
Kids Brands House Koleksiyonlarında farklı tarzı olan çocuklar için farklı temalar ve her temada kolay kombinlenen ürünler yer alıyor. Her temanın ayrı bir öyküsü, renkleri, desenleri ve stili var. Birçok farklı seçenek arasından çocuğun tarzına ve kişiliğine en uygun olanı seçmek çok kolay.
 
Kids Brands House koleksiyonu birbiriyle uyumlu, kolay giyilip çıkarılan, kullanımı kolay ürünlerden oluşuyor. Tasarımlar hazırlanırken hem çocukların hem de annelerin ihtiyaçları düşünülüyor. Çocuklar rahatça hareket ediyor, çocuklarını giydiren annelerin hayatı kolaylaşıyor.
 
Medizinisch Getestet Tıbbi Kalite Testi: Bu testten geçen tekstil ürünleri vücudu tahriş eden materyal içermez. Ürün yüzeyinde kullanılan tüm materyaller sağlıklıdır ve vücut yüzeyine zarar vermez. Kumaşlar kullanışlıdır ve kanserojen madde içermez.
 
Ultraviole Korumalı Çocuk Ürünleri: Çocuk cildi çok narindir. Yetişkinlere göre bebek cildinin daha çok korunmaya ihtiyacı vardır. En kolay güneşten korunma yolu uygun kıyafeti giymekle olur. Bu yüzden Kids Brands House ultraviyole korumalı ürünler üretir.
 
OEKO-TEX 100 Kalitesi Standartı Sertifikası: Bebek giysileri % 100 koton (pamuk) ve Oeko-Tex tarafından sertifikalanmış malzemelerden yapılmaktadır. Yapılan testlerde insan vücudunun ekolojik gereksinimleri standart hale getirilmektedir.
 

Kids Brands House bir Bemateks A.Ş. markasıdır. © 2012 Tüm hakları saklıdır. Takip Edin |